Microblading

Bingöl Esse Life Güzellik Merkezi - Microblading

Microblading
Mikro İğneleme
Kalıcı Makyaj
Doğal Görünüm
Gerçekçi Kirpikler
Estetik Uygulama
Microblading - Kaşların daha dolgun, hacimli ve yüz şekline uygun hâle getirildiği bir işlem olan microblading, kirpiklerin daha kalın ve dolgun görünmesini sağlar.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Microblading Nedir?

Microblading, ince ve hassas el işçiliğiyle kaşları belirginleştirme ve doldurma yöntemini kullanan bir kalıcı makyaj işlemidir. Doğal kıl görünümünü taklit eden mikro iğnelerle kaş bölgesine pigmentlerin enjekte edilmesi ile yapılır ve kaş pudralama tekniği de kullanılır. Bu sayede, seyrek veya eksik olan kaşlar düzenlenir, daha dolgun bir görünüm ve altın oran kaş tasarımı elde edilir. Microblaing yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

Microblading Fiyatı Ne Kadardır?

Microblading fiyatı, uygulamanın yapılacağı merkezin kalitesi, deneyimli uzmanın bilgisi ve beklentilerinize göre değişebilir. Genellikle ücret, kaşlarınızın durumu, kaşlarınızın şekli ve kaş tasarımı gibi faktörlere göre belirlenir. Microblading işlemi fiyat bilgisi için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Microblading Nasıl Yapılır?

Microblading, özel olarak tasarlanmış el aletleri ve mikro iğnelerle gerçekleştirilir. Uzman, kaş tasarımını yapar ve daha sonra doğal kıl görünümünü taklit etmek için pigmentleri cilde enjekte eder. Uygulama, lokal anestezi altında gerçekleştirilir ve genellikle yaklaşık 1 ile 2 saat sürebilir.

Microblading Yaptırdıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Microblading sonrası, kaş bölgesine dikkatli ve hassas davranmak önemlidir. Özellikle kaşların temizliği ve nemlendirilmesi konusuna özen gösterilmelidir. Uygulama sonrasında herhangi bir olumsuz etki veya reaksiyon fark ederseniz, hemen uzmana başvurmanız gerekmektedir.

Microblading, kirpik lifting, kalıcı dudak renklendirme ve ipek kirpik gibi bir kalıcı makyaj yöntemidir. Uygulamanın fiyatı, uzmanın deneyimi ve kaşlarınızın durumuna bağlı olarak değişebilir. Sonuçların kalıcılığı ve başarı, kişinin cilt tipine, bakımına ve yaşam tarzına bağlıdır. Yaptırdıktan sonra uzmanın önerilerine uyarak bakımınızı düzenli olarak yapmanız, microblading sonucundan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olacaktır.

Bingöl Esse Life Güzellik Merkezi avantajlı Microblading fiyatı hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp